VIDZEMES 7:7 FUTBOLA ČEMPIONI FC LAPEGLE

24.09.2020

Lai arī Cēsu čempionāts 7:7 futbola noslēdzās jau augustā izskaņā, bet futbols turpinās un pagājušajā svētdienā, 20. septembrī, norisinājās Vidzemes 7:7 futbola finālturnīrs, kurā piedalījās labākās amatieru 7:7 komandas no Vidzemes. No Cēsu futbola čempionāta šeit piedalījās vesalas trīs komandas - FK Sigulda FC "Lapegle" un FC Gauja. Vēl finālturnīrā piedalījās Futbols Aizkrauklē čempioni "Kokneses SC" un Limbažu futbola čempionāta čempioni "FK Staicele/Everton"
Jāpiemin, ka vidzemes finālturnīra uzvarētājiem ir iespēja braukt uz lielo Latvijas finālu, kur jau būs jāsacenšas ar labākajām Latvijas komandām par uzvaru jau Latvijas mērogā.
Vidzemes finālturnīrā, kurš norisinājās Cēsīs, Cēsu pilsētas stadionā,, bija ļoti interesants tabulas izvietojums pēc visām aizvadītājām spēlēm - trīs komandām pa 7 punktiem.
Par Vidzemes 7:7 futbola finālturnīra uzvarētājiem kļuva Cēsu futbola čempionāta dalībniece FC "Lapegle", 2. vietā vēlviena Cēsu futbola čempionāta dalībniece FC Gauja, bet 3. vietā Limbažu čempionāta uzvarētāji - "FK Staicele/Everton"
Tiesības uz dalību jau Latvijas finālā nopelnīja FC "Lapegle", bet dažādu iemeslu dēļ, viņiem nācās atteikt savu dalību, tad lielajā finālā tāpat būs pārstāvēts Cēsu futbola čempionāts un tajā piedalīsies FC Gauja kā arī "FK Staicele/Everton