Vasaras sezona atklāta 29.05.2019

12.06.2019

Cēsu futbola čempionāta ceturtā vasaras sezona ir sākusies. Čempionāts ir audzis gan komandu skaita ziņā, gan arī skatītāju ziņā, pirmo čempionāta kārtu apmeklēja ap 150 skatītājiem, kas ir cienījams apmeklētāju daudzums. Pirmā kārta arī pašiem spēlētājiem vēl lika saprast kā spēlēt, aprast ar laukumu un bumbu.

Pirmajā kārtā pārliecinošāko uzvaru izcīnīja ziemas čempionāta sudraba medaļu ieguvēji "Sanart" kas ar 10:0 uzvarēja komandu "Lekrings". Vēl tika aizvadītas divas spēles, kurās kāda komanda neguva vārtus. FK RAUNA ar 6:0 uzvarēja "Eglītes mežs" komandu un Vaivīte ar 4:0 uzvarēja "Valmiermuiža un Jāņi" komandu.
Par aizraujošāko dueli izvērtās ziemas sezonas čempionu SK Spēks un FK "Siguldas" spēles, kurā čempioni bija nonākuši zaudētājos ar 0:2, bet tomēr prata ne tikai atspēlēties, bet spēles beigu daļā arī izraut uzvaru 3:2.
Arī "Valmieras simboliskā izlase" aizvadīja ļoti aizraujošu spēli pret "Auciems" komandu, beigu rezultāts 2:1, uzvaru izcīnīja "Valmieras simboliskā izlase" bet beigu daļā viņiem nācās aizstāvēties no draudīgiem "Auciema" uzbrukumiem, lai noturētu uzvaru. Vēl FC "Lapegle" prata uzvarēt FBK "Valmiera" ar rezultātu 4:2, lai arī spēles pirmajā daļā bija nonākuši zaudētājos ar 1:2, bet trīs bezatbildes vārti un izcīnīta skaista uzvara.

Tāpat atbalstītāji tiks gaidīti arī Valmieras olimpiskajā centrā, kur savā starpā tiksies Valmieras komandas. 

Gaidīsim tik pat atbalstītāju cik pirmajā kārtā un vēl vairāk. Tiekamies laukumos.