VASARAS SEZONA 2023 NOSLĒGUSIES

03.08.2023

Astotā Cēsu futbola čempionāta sezona ir aizvadīta, šajā gadā neierasti ātrāk kā citos gados. Šajā sezonā mēģinājām kā ir ar ātrāku sezonas startu un līdz ar to arī ar noslēgumu. Šobrīd uzskatām, ka sezonu aizvadīt no jūnija līdz jūlija beigām ir daudz patīkamāk.
Bet nu par patīkamāko sezonas gaitā un svarīgāko par ko komandas cīnījās. Arī šajā sezonā par Cēsu futbola čempionāta uzvarētājiem kronējām IMPAR, kuriem šis jau ir trešais čempiona tituls pēc kārtas. Otrajā vietā čempionātu finišējā florbolisti "Lekrings", bet trešo un pēdējo godpilno vietu ieguva "Eglītes mežs" komanda.
Noslēdzošās spēļu diena noslēdzās ar šīs sezonas rekorda uzvaru par kuru parūpējās limbažnieki ar 18:0 sagraujot "Auciemu". Otrā spēlē jau mazliet spraigāks rezultāts 2:1 un šajā spēlē Vaivīte bija pārāka par "Eglītes mežs" komandu. Šī spēļu kārta gan nevienai komandai neko neizšķīra, jo vietu sadalījums jau bija zināms pēc iepriekšējās spēļu kārtas.
Komandu un spēlētāju apbalvošana ar individuālajiem apbalvojumiem:
Godīgākā komanda: Lekrings
Organizētākā un atraktīvākā komanda: Auciems
Labākais aizsargs: Ruslans Ševčenkovs (IMPAR/Limbaži)
Labākais vārtsargs: Jānis Alvis Skirmants (Eglītes mežs)
Labākais uzbrucējs: Edgars Puriņš (Lekrings)
Labākais piespēlētājs: Emīls Eglītis (Lekrings) – 10 piespēles
Labākais vārtu guvējs: Rihards Vītols (IMPAR/Limbaži) – 17 goli
Rezultatīvākais spēlētājs: Rihards Vītols (IMPAR/Limbaži) – 23punkti (17 goli + 6piespēles)
Katras komandas vērtīgākie spēlētāji:
Auciems – Gatis Gailis
Vaivīte – Kristaps Azacis
Eglītes mežs – Toms Riekstiņš
Lekrings – Emīls Eglītis
IMPAR/Limbaži – Ruslans Ševčenkovs
Vēlamies pateikties arī spēļu galvenajam tiesnesim Jānim Veidam par uzticētajiem pienākumiem tiesāt katru spēli trešdienas vakaros.
Tāpat vēlamies pateikties bumbu puikām, kuri nenogurstoši skrēja pakaļ spēlētājiem aizsistajām bumbām un tās veikli nogādāja spēlētājiem, lai spēle ritētu raiti uz priekšu
Un komandu sadalījums pēc sezonas:
1. vieta - IMPAR
2. vieta - Lekrings
3. vieta - Eglītes mežs
4. vieta - Vaivīte
5. vieta - Auciems
Paldies visiem par šo kārtējo lielisko sezonu, ko spējām aizvadīt arī piecu komandu sastāvā. Nākamajā sezonā ceram atkal uz lielāku komandu atsaucību, lai čempionātā būtu kāda lielāka intriga.
Tiekamies jau nākamajā sezonā, 2024. gadā.
PALDIES