TREŠĀ KĀRTA AIZVADĪTA

16.07.2021

Aizvadīta vēl viena kārta Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā. Šī kārta bija spilgtāka ar dzelteno un sarkano kartiņu parādīšanu spēlētājiem, vienā no spēlēm pat trīs sarkanās kartiņas.
Pirmajā 1.līgas spēlē savā starpā tikās FC Gauja un FC "Lapegle" un šajā spēlē intriga saglabājās līdz pat pēdējai spēles sekundei, kad "Lapegle" bija iespēja izpildīt "pendeli" un izraut spēlē neizšķirtu rezultātu, tomēr FC Gauja vārtsargs šajā duelī bija pārāks atvairot pendeli un gauja svinēja uzvaru 2:1. Citā 1.līgas spēlē tikās FK Sigulda un FK RAUNA. Lai arī pašā spēles sākumā rezultātu atklāja FK Sigulda, bet spēles turpinājumā četrus bezatbildes vārtus spēja gūt FK RAUNA un svinēja uzvaru 4:1. Noslēdzošajā 1.līgas spēlē tikās IMPAR pret FBK Valmiera, šajā spēlē kopā četras "pendeles" no kurām realizētas tika tikai divas, bet beigās pārliecinoša uzvara IMPAR ar 7:2
2.līgā tikās Lekrings pret FK "Underdogs" un kārtējo reizi Lekrings parādīja, ka viņiem viss sanāk arī futbola laukumā, ne tikai florbola un ļoti pārliecinoša uzvara ar 7:0. Lekrings pēc aizvadītām trīs kārtām, joprojām ir vienīgā komanda visā turnīrā, kura nav ņēmusi bumbu no sava vārtu tīkla. Citā 2.līgas spēlē tikās Vaivīte pret "Valmieras puikām", šī spēle bija uzbrukumiem un nerealizētām iespējām bagāta, tomēr Vaivīte spēja šo spēli noslēgt sev par labu - 3:0. Trešajā 2. līgas spēlē tikās "Eglītes mežs" pret "Auciems" komandu un arī šajā spēlē savas iespējas realizēja "Eglītes mežs" un noslēdzot spēli uz patīkamas nots, uzvarot 5:1.
Nākamās spēles jau nākamajā trešdiena, 21.jūlijā, kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.