TREŠĀ KĀRTA AIZVADĪTA

17.07.2020

15.jūlijā, tika aizvadītas jau 3.kārtas spēles Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionātā. Šajā kārtā varēja redzēt komandu cīņas sparu, emocijas, dzeltenās un arī sarkanās kartiņas kā arī spēles beigu rezultāta intrigas līdz pat pēdējai spēles sekundei.
1.līgas spēlē savā starpā tikās līdz šim punktus nezaudējušie FK Sigulda pret FBK Valmiera.  Lai arī spēle neliecināja par lielu FK "Siguldas" spiedienu, tomēr momentu realizācija bija labāka un siguldieši svinēja jau trešo panākumu, šoreiz ar 4:1. Laukumā tikās arī IMPAR pret FC “Lapegle” un šajā spēlē ļoti pārliecinošu sniegumu nodemonstrēja “Impar/Limbaži” uzvarot ar rezultātu 7:0. Trešajā spēlē tikās komandas, kuras līdz šim nebija ieguvušas punktus – VAIVĪTE pret FK RAUNA. Šajā spēlē abas komandas rādīja, ko māk un spēles gala rezultātu nebija izšķirts līdz pat pēdējai sekundei un Raunai izdevās “izvilkt” uzvaru pašās spēles beigās un uzvarēt ar rezultātu 2:1.
2.līgas spēlē savā starpā tikās “Valmieras puikas” pret FC Pārgauja . Arī šajā spēlē viss notika jau nākot spēles beigām un “Valmieras puikas” septiņās minūtēs nodrošināja uzvaru 2:0. Jāpiemin, ka šajā spēlē tika nopelnīta arī sarkanā kartīte. Ļoti rezultatīvu maču aizvadīja arī Lekrings pret “Eglītes mežs” un tā šajā sezonā ir vārtiem bagātākā spēle. Šajā spēlē uzvaru svinēja "Lekrings" uzvarot ar rezultātu 6:3.
Jāpiemin, ka 16.jūlija notika vēl viena 3.kārtas spēle, kurā tikās “Valmieras puikas” pret FC Gauja. Šī spēle notika Valmieras Olimpiskais centrs, plkst. 19:30, kur abas komandas spēli noslēdza ar draudzīgu neizšķirtu 1:1.
Nākošās spēles tiks aizvadītas 22.julija no plkst. 18:45 – 22:00.
Droši nāc un vēro futbolu klātienē!