TELPU FUTBOLA UZVARĒTĀJS - V-LODE 99

17.03.2017

Šonedēļ, aizvadot noslēdzošo, piecpadsmito kārtu noslēdzās Cēsu atklātais telpu futbola čempionāts. 6 komandu konkurencē par turnīra uzvarētājiem kļuva V-Lode 99.

 

Pēc aizvadītā gada vasarā notikušā 7:7 futbola čempionāta, sporta veida tradīcijas Cēsīs tika atdzīvinātas un likumsakarīgs bija Ziemas jeb telpu futbola čempionāts. Kopš novembra vidus Priekuļu Tehnikuma hallē gandrīz katru trešdienu komandas sacentās savā starpā un aizvadīja 3 apļu turnīru.

Turnīra gaitā bija acīmredzamas vairāku spēlētāju individuālo prasmju pieaugums, kā arī komandu ambīcijas uzvarēt turnīrā kas summējās gan ar labu, papildus spēlētāju piesaisti, gan ar komandu vēlmēm pēdējās kārtās sev izbrīvēti izdevīgāku spēļu sākuma laiku, lai paspētu uz tām visi labākie spēlētāji.

 

Telpu futbola čempionātā kopā tika aizvadītas 44 spēles (vienā spēlē komandai tika piešķirts tehniskais zaudējums); kopā tika gūti 552 vārti (vidēji 12,5 spēlē); tiesneši spēlētājiem piešķīruši dzeltenās kartiņas 28 reizes, kā arī sarkano kartiņu vienu reizi. Katra komanda izcīnīja vismaz vienu uzvaru spēlē, kā arī vismaz reizi izbaudīja zaudējuma rūgtumu.

 

Čempionāta noslēguma tabula (labākais komandas spēlētājs)

  1. V-Lode 99 (Leonīds Koraļovs)
  2. Zosēnu Metalurgs (Kristaps Aleksējevs)
  3. Vaivīte (Gints Švalbe)
  4. FC Arza (Ežus Cābulis)
  5. Priekuļu Tehnikums (Elvis Fundurs)
  6. Cēsu Profesionālā vidusskola (Dāvis Poļaks)

 

Turnīrā tika noteikti labākie spēlētāji:

Labākais vārtsargs: Dmitrijs Voicišs (V-Lode 99)

Labākais aizsargs: Krišs Driķis (Vaivīte)

Labākais uzbrucējs: Leonīds Koraļovs (V-Lode 99)

 

Turnīra laikā pozitīvas bija FC ARZA atpazīstamības aktivitātes, kuras pamanīja gan spēlētāji, gan skatītāji.

 

Par turnīra veiksmīgu norisi PALDIES komandām, komandu pārstāvjiem, Priekuļu tehnikumam (J.Olengovičam), FK Priekuļi , tiesnešiem, kā arī turnīra atbalstītājiem Kafe Priede.  

 

Informācijai - 25.martā tiks aizvadīts Cēsu telpu futbola kauss! Pieteikšanās līdz trešdienai, 22.martam.

 

Šajā vasarā notiks 7:7 čempionāts. Dalību ir izrādījušas vairākas komandas. Čempionāts notiks jūnija, jūlija un augusta mēnešos. Spēles, visticamāk, aizvadīsim Priekuļu vidusskolas stadionā, spēlējot darba dienu vakaros (otrdienās un/vai trešdienās un/vai ceturtdienās) izvērtējot komandu skaitu kuras piedalīsies.

 

Visa informācija par Cēsu futbola čempionātu redzama mājas lapā www.cesufutbolacempionats.lv

 

#futbols #cesis #priekuli