SESTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

09.08.2022

Pagājušajā trešdienā tika aizvadītās otrā apļa pirmās spēles. Šī noteikti bija viena no rezultatīvākajām kārtām šajā sezonā, komandām gūstot daudz vārtu.
18:45 "Eglītes mežs" mačā pret FK "Underdogs" spēja gūt 11 vārtus un palikts uz nullītes ielaistajos un līdz šim, šī ir lielākā uzvara šajā sezonā. Mazsalaciešiem rezultātu jau izdevās atklāt pirmajā spēles minūtē un viņu temps pēc katriem iesistajiem vārtiem nerimās, bet tieši pretēji - vairojās.
19:45 savā starpā tikās Vaivīte un "Rauna/Lekrings", un šis duelis ir kā tāds divu komandu derbijs. Arī šajā reizē neiztika bez asākām cīņām laukumā. "Rauna/Lekrings" divas reizes izvirzījās vadībā, bet ātri vien pretinieki spēja izlīdzināt rezultātu. Vēl šajā spēlē divas sarkanās kartiņas - katrā komandā viena. "Rauna/Lekrings" spēja izvirzīties vadībā spēlējot mazākumā un spēles beigu svilpei skanot uzvara 3:2.
20:45 IMPAR tikās ar "Auciems" futbolistiem. Arī šajā spēlē vērojams bija vārtu "birums", bet tikai no vienas komandas puses. Limbažnieki spēja sasist 7 vārtus "Auciema" vārtu tīklā un uzvarot jau 6 spēli pēc kārtas. Šīs spēles rezultāts 7:0
Nākamās spēles jau šajā trešdienā, 10. augustā, Cēsu pilsētas stadionā sākot no 18:45