SEPTĪTĀ UN ASTOTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

17.07.2023

Čempionāts jau ir ievirzījies tā noslēdzošajā posmā, kad komandām ir atlikušas vairs tikai divas spēļu kārtas, lai noskaidrotu šī gada Cēsu futbola čempionāta čempionus. Līdz šim čempionātā jau zināmas trīs komandas, kuras tiks pie medaļām, šobrīd vairs tikai jānoskaidro - kādas tad medaļas katra komanda kārs sev kaklā sezonas noslēgumā.
Iepriekšējās divās spēļu kārtās ļoti interesanti rezultāti, kas ir saasinājuši arī cīņu par čempiona titulu šajā sezonā. Tieši tāpat arī IMPAR ir piedzīvojuši pirmo zaudējumu divu sezonu laikā un arī šis fakts limbažniekus vēl neļauj kronēt par čempioniem jau divas kārtas pirms sezonas noslēguma.
Tāpat "Lekrings" nepadodās, kuri ar saviem tiešajiem pretiniekiem pēdējās divās spēlēs ir spēlejuši neizšķirti - gan pret IMPAR 2:2 un pēdējā spēlē 1:1 ar "Eglītes mežu". Lai arī tieši florbolistiem un mazsalaciešiem vajadzīgas bija uzvaras "kā ēst", tomēr viens punkts ir vairāk par nulle.
Ja Vaivīte sāka šo sezonu bez variantiem pacīnīties par uzvarām visa pirmā apļa laikā, tad otrais aplis jau ir labāks - divas uzvaras un zaudējums. Tieši "Vaivītes" komandas spēlētāji parūpējās par pārsteigumu un sagādāja limbažniekiem pirmo zaudējumu divu sezonu laikā.
"Auciems" sāka šo sezonu ar uzvaru un varējām gaidīt vēl kādus lielākus pārsteigumus, bet čempionāta turpinājumā piedzīvoti tikai zaudējumi. Komanda spēlē labu un azartisku futbolu ar labu un agresīvu aizsardzību, tomēr brīžiem otrā laukuma galā pie pretinieku vārtiem pietrūkst noslēguma fāzes.
Nākamās spēles jau šajā trešdienā. Pirmās spēles sākums 20:00, Cēsu pilsētas stadionā.