SEPTĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

12.08.2022

10. augustā tika aizvadītas 7. kārtas spēles šajā Cēsu futbola čempionāta sezonā. Un tas nozīmē tikai to, ka ir palikušas vēl tikai trīs spēles katrai komandai šajā sezonā un tiks noskaidroti šīs sezonas čempioni.
18:45 Vaivīte spēlēja pret FK "Underdogs". Šīs komandas jau tikās 5. kārtas spēlē un arī tajā pārāki bija Vaivīte futbolisti. Arī šajā reizē liels pārsvars spēlē piederēja tieši Vaivītei, bet pirmie vārti bija jāgaida sešpadsmit minūtes. Arī "Underdogs" neapstājās un brīžiem ļoti draudīgi apdraudēja vārtus, reizi pat nodrebinot vārtu pārliktni. Spēles beigās Vaivītei pārliecinoša uzvara 5:0
19:45 "Auciems" un "Rauna/Lekrings" mēroja savus spēkus laukumā. Lai arī "Rauna/Lekrings" uzbruka bīstami un nerimstoši, "Auciema" vārtsargs demonstrēja lielisku sniegumu vārtos, tomēr "Rauna/Lekinrgs" rezultātu izdevās atklāt vien 17 minūtē. Otrā puslaika sākumā "Auciems" nopelnīja sarkano kartīti un pretinieki varēja vairāk atraisīties. Beigu rezultāts 5:1 par labu "Rauna/Lekrings"
20:45 šī brīža līderi un lielākie pretendenti uz čempiona titulu IMPAR spēlēja pret "Eglītes mežs". Šajā spēlē limbažnieki jau no spēles pirmajām minūtēm spēlēja ar lieliem apgriezieniem un vārtu birums bija loģisks iznākums. Šajā spēlē IMPAR kārtējā un pārliecinošā uzvara 7:1 un viņi ved sevi tuvāk otrajam titulam.
Nākamās spēles jau 17. augustā, Cēsu pilsētas stadionā, sākot no 18:45.