SEPTĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

16.08.2021

Trešdien norisinājās jau 7. kārtas spēles šajā Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionāta sezonā. Tas nozīmē, ka sezonā vairs palikušas trīs spēļu kārtas, kurās komandas noskaidros vietu sadalījumu katrā no līgām. Šajā kārtā tika fiksētas četras spēles, kur kāda no komandām nav spējusi gūt vārtus - divas 1.līgā un divas 2.līgā.
1.līgā savā starpā tikās FC Gauja un IMPAR un šī bija viena no spēlēm, kuras kādai komandai beidzās ar nullīti rezultāta ailītē. Šajā spēlē pārliecinoša uzvara tieši limbažniekiem, kuri sevi vēl vairāk pietuvina šīs sezonas 1.līgas čempionu titulam. Vēl savā starpā tikās FK RAUNA un FBK Valmiera, šī spēle izcēlās ar to, ka tajā tika gūti tikai vieni vārti un to izdarīja FK RAUNA futbolisti tieši pirmā puslaika pēdējā minūtē un svinēja minimālu uzvaru 1:0. Trešajā un noslēdzošajā spēlē savus spēkus samēroja FK Sigulda un FC "Lapegle", šajā spēlē ar 4:2 izrādījās pārāki tieši siguldieši, lai arī lielāko spēles laiku viņu pārsvars rezultātā bija minimāls.
2.līgā Vaivīte tikās ar "Valmieras puikām", lai arī spēles pirmos vārtus spēja tieši gūt valmierieši, tomēr Vaivīte beigās spēja uzvarēt ar ļoti pārliecinošu rezultātu 6:1 un turpināt līdz šim nezaudēto spēļu sēriju. Citā spēlē Lekrings, kuri līdz šim ir zaudējuši tikai vienus vārtus sezonā, tikās ar FK "Underdogs" un arī šajā spēlē Lekrings palika nepārspēti - 6:0. Pēdējā spēlē "Eglītes mežs" tikās ar "Auciemu", šajā spēlē 7:0 uzvara, ļoti pārliecinoša uzvara "Eglītes mežs" un viņi arī ir jau nostiprinājušies 3.vietā.
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 18.augustā , kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.