SEPTĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

17.08.2020

Pagājušās nedēļas trešdienā tika jau aizvadītas 7. kārtas spēles, kas nozīmē, ka Cēsu futbola 7:7 čempionāta vasaras sezonas tuvojas noslēgumam. Katrai komandai vēl palikušas trīs spēles, ko aizvadīt un ne 1.līgā, ne arī 2. līgā nav izkristalizējies tāds viens līderis. Šobrīd abās līgās katra komanda var uzvarēt katru un sezonas galvgalī var nonākt, gandrīz, ikviena komanda.
Arī šajā kārtā neiztika bez sarkanajām kartiņām, emocijām un pat sagrāvēm.
1.līgā tikās savā starpā uz brīdi esošie līderi FBK Valmiera pret FK Sigulda un šīs abas komandas noteikti cīnās par pirmās līgas čempiona titulu un pēc šīs spēles abas komandas šķir tikai 2 punkti. Jāsaka gan, ka šo spēli pārliecinošāk nospēlēja siguldieši un vienīgos vārtus vien zaudēja spēles beigās un Siguldai uzvara ar 2:1. Otrā spēlēs tikās IMPAR, kuri arī dzenās pēc titula un FC "Lapegle" kuriem arī ir labas iespējas tikt medaļnieku sarakstā. Šī spēle bija vārtiem bagāta, lai arī limbažnieki bija iekrājuši labu deficītu, spēles beigās tomēr ielaida divus vārtus un spēles rezultāts 5:3 "Impar/Limbaži" labā. Trešajā spēlē tikās šajā sezonā neveiksmīgi spēlējoši Vaivīte un pirmo divu vasaras sezonu čempioni FK RAUNA. Šī spēle solijās būs interesanta, pirmie vadībā izvirzījās tieši "Vaivīte", bet "Rauna" ātri spēja atbildēt. Bet neilgi pirms pirmā puslaika, "Rauna" palika mazākumā un beigās "Vaivītei" pirmā uzvara sezonā - 5:1.
2.līgā tikās savā starpā "Eglītes mežs" kas pretendē uz 2.līgas titulu, pret "Auciemu" un tika pie pamatīgas sagrāves, pārspējot "Auciemu" ar 7:0. Otrajā spēlē tikās FC Gauja, kuri šobrīd ir 2.līgas galvgalī, pret "Valmieras puikas" un tieši FC "Gauja" tika pie uzvaras ae 2:0 un vēl vairāk palielinot savas cerības uz pirmo vietu 2.līgā. Trešajā spēlē tikās florbolisti - FC Pārgauja pret Lekrings un šajā spēlē līdz pat, gandrīz, spēles beigām bija vērojam azartiska, taktiska un spriedzes pilna spēle, bet tomēr labāki izrādījās "Lekrings", kuriem izdevās spēles beigās nokārtot rezultātu un uzvarēt - 3:1.