SĀKAS 2018./2019. GADA ZĀLES FUTBOLA SEZONA

09.11.2018

Pirmdien, 12.novembrī, sāksies jaunā 2018./2019. gada Cēsu futbola čempionāta iekštelpu sezona, kurā par godalgotām vietām cīnīsies septiņas komandas. Kopā turnīrā spēles notiks divos apļos, katrai komandai aizvadot 12 spēles.

Spēles, kā ierasts, notiks Priekuļu tehnikuma hallē pirmdienās un trešdienās plkst.19:45 un 20:45.

Šogad čempionātam ir pievienojušās jaunas komandas. FK Sigulda ir izveidojusi divus jaunus sastāvus, pievienojusies komanda JFS, Sanart un SK Spēks. Komanda SK Spēks ir piedalījusies arī turnīrā vasaras sezonā un uzrādījusi ļoti labus rezultātus, līdz ar to būs interesanti redzēt, kā komandai veiksies iekštelpu sezonā.

Dalību čempionātā šosezon turpina arī komanda Vaivīte, kura iekštelpu sezonas turnīros piedalās jau kopš pirmā gada. Šī komanda jau sevi pierādījusi kā nopietnu konkurentu par cīņu uz medaļām. Arī komanda Smiltenes tehnikums iepriekšējā sezonā sevi labi parādīja, līdz pēdējām minūtēm spēlējot labu un ātru futbolu. Diemžēl čempionātā šosezon nepiedalīsies un savu titulu neaizstāvēs iepriekšējās sezonas čempioni – komanda Kvartāls.

Kopējais komandu saraksts: FK Sigulda 1, FK Sigulda 2, JFS, Sanart, Smiltenes tehnikums, Vaivīte, SK Spēks.

Visās spēlēs gaidīti atbalstītāji un komandu fani, lai justu līdzi saviem favorītiem un baudītu labu, aizraujošu un spraigu futbolu.

Uz tikšanos laukumā un tribīnēs!