PUSE NO 2018./2019. GADA ZĀLES FUTBOLA SEZONAS AIZVADĪTA

02.01.2019

Sveiciens visiem jaunajā, 2019.gadā, lai uzvarām un izaicinājumiem bagāts šis gads.

Cēsu futbola čempionāts telpās jeb telpu futbola sezona ir pusē. Katrai komandai vēl ir palikušas sešas spēles līdz sezonas noslēgumam, izņemot SK Spēks un FK Sigulda 1 komandas, kuras jau ir paspējušas aizvadīt septiņas spēles šajā sezonā.

Pēc pirmā apļa, kurā komandas aizvadīja sešas spēles jau ir nostabilizējušās komandas, kuras varētu cīnīties par medaļām. Šobrīd turnīra vadībā atrodas SK Spēks, bet pieminēsim, ka viņiem ir par vienu aizvadītu spēli vairāk. Otrajā vietā ierindojas Vaivīte, komanda, kura šobrīd vienīgā turnīru ir aizvadījusi bez zaudējumiem un trešajā vietā ierindojas spēcīgais Sanarts. Vēl ir jāizvada sešas spēles, kurās var maksimāli izcīnīt 18 punktus, tāpēc ari FK Sigulda 1, JFS un Smiltenes tehnikums šobrīd vēl var pacīnīties par vietu uz medaļām. FK Sigulda 2 tas būtu grūtāk izdarāms, jo pirmajā aplī šai komandai vēl nav izdevies izcīnīt nevienu uzvaru, bet jauns gads, jauni panākumi.

Janvārī notiks spēles tikai 7.01 un 9.01, jo Priekuļu tehnikuma zālē tiks mainīts grīdas segums un pēc nelielas pauzes jau atgriezīsimies uz februāri, kad spēles aizvadīsim uz jauna, kvalitīva grīdas seguma.

Uz tikšanos laukumā un tribīnēs!