PUS SEZONA AIZVADĪTA

26.06.2023

Cēsu futbola čempionāts ir jau aizskrējis līdz pirmā apļa noslēgumam un šobrīd pārliecinošās līderpozīcijās ir iepriekšējā gada čempioni IMPAR un viņus kādam būs grūti apturēt. Pirmā apļa pēdējās spēles norisinājās gan 14. jūnijā, gan 21.jūnijā.
14. jūnija spēlēs tika fiksēts pirmais neizšķirts šajā sezonā, par to parūpējās "Lekrings" un "Eglītes mežs" komandas, kuras bija nepiekāpīgas viena otrai, tomēr mača gaitā divas reizes vadībā izvirzījās "Eglītes mezš" komanda, tad florbolistiem izdevās abas reizes ātri atspēlēties. Mača gala rezultāts 2:2.
Otrajā 14. jūnija mačā IMPAR pret Vaivīte. Lai arī otrie pie minimāla rezultāta 2:1 centās aizķerties, tomēr limbažnieku momentu realizācija bija tuvu 100% un beigās limbažniekiem uzvara 6:1
Šajā nedēļā aizvadītajos mačos pie drošas uzvaras tika "Lekrings", kuri apspēlējā "Auciemu" un uzvarēja 4:1.
Otrā mažā IMPAR ne tik viegli gāja ar mazsalaciešiem "Eglītes mežs" komandu, lai arī viņi palika uz nullītes gūto vārtu ailītē, limbažniekiem nevedās tik viegla spēle, lai arī pietika ar katrā puslaikā gūtiem vieniem vārtiem un 4 uzvaru pēc kārtas svinēja limbažnieki.
Nākamās spēles jau pēc Vasaras saulgriežiem, 28. jūnijā. Pirmās spēles sākums 20:00, otrās 21:00. Visas spēles norisinās Cēsu pilsētas stadionā.