PUS SEZONA AIZVADĪTA

01.08.2022

Trešdien 27.jūlijā tika aizvadītas 5. kārtas spēles šajā Cēsu futbola čempionāta vasaras sezonā. Un tas nozīmē, ka šajā gadā esam aizvadījuši jau pusi sezonas un komandu izvietojumi tabulā ir saspringtāki un ne tik.
18:45 maču aizvadīja Vaivīte un FK "Underdogs", kuri rāda atzīstamu sniegumu un nepadošanos katrā spēlē un pretiniekus nešķiro. Šajā reizē gan Vaivīte spēja gūt jau ātrus vārtus. Tomēr "Underdogs" nepadevās pēc ātras aukstas dušas un turpināja apdraudēt pretiniekus ar bīstamiem uzbrukumiem. Tomēr savas iespējas labāk prata Vaivīte un gala rezultāts 4:0.
19:45 laukumā tikās "Auciems" pret "Eglītes mežs". Lai arī vairāk uzbruka un bumbu kontrolēja tieši "Eglītes mežs". Bet pirmos vārtus guva tieši "Auciems" komanda. Lai arī līdz izlīdzinājumam bija jāgaida vien minūte. Spēles beigu rezultāts jau tika nokārtots spēles pirmajā puslaikā, kad pēdējā minūtē vēl vienu vārtus guva "Eglītes mežs". Spēles beigu svilpei skanot uzvaru svinēja mazsalacieši ar 2:1.
20:45 mačs starp divām līdervienībām "Rauna/Lekrings" pret IMPAR. Šis bija principāls duelis, tomēr šajā spēlē "Rauna/Lekrings" nespēja likt nekādas kārtis pretī limbažniekiem. IMPAR netraucēja pārliecoši uzvarēt pat spēlējot mazākumā no spēles 30 minūtes un svinēja pārliecinošu uzvaru 5:2.
6. kārtas spēles jau 3. augustā sākot no 18:45, Cēsu pilsētas stadionā.