PUS SEZONA AIZVADĪTA

03.08.2020

Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezonā jau izspēlēta puse no spēlēm un līdz šim ne 1.līgā, ne arī 2.līgā nav izkristalizējušies līderi un cīņa par čempiona titulu turpinās. 5. kārtas spēles tika aizvadītas šajā trešdienā un tā bija pilna ar notikumiem - nopelnītas sarkanās kartiņas, atspēlēšanās un
pārsteidzoši rezultāti.
1.līgas mačos tikās FK Sigulda pret FC "Lapegle" un jāpiemin, ka Sigulda pirms šīs kārtas bija līderi 1.līgā. Līdz šim veiksmīgi spēlējošie siguldieši gan šoreiz paklupa pret "Lapegli", kuri aizvadīja ļoti labu spēli un izvirzijās vadībā neilgi pēc otrā puslaika sākumam un šo pārsvaru arī prata noturēt un uzvarēt ar 1:0.
Otrajā mačā tikās šo sezonu neveiksmīgi spēlējošie Vaivīte pret vienu no favorītiem IMPAR. Lai arī šajā spēlē vairāk uzbruka tieši limbažnieki, tomēr tik ātri "Vaivītes" vārtus atslēgt viņiem neizdevās tik ātri. Līdz sekoja neilga laika posmā divi lieliski "šavieni" tieši vārtu devītniekos. Šajā spēlē arī limbažniekiem sarkanā kartīte par pēdējās cerības sodu un spēles beigu rezultāts arī "Impar/Limbaži" komandai par labu - 4:1.
Trešajā spēlē tikās FBK Valmiera pret FK RAUNA, ja pirmie visu sezonu aizvada pārliecinoši un rāda lielisku sniegumu laukumā, tad "Rauna" pēc ne visai laba sākuma, bija ieskrējušies. Lai arī "Rauna" ļoti ātri izvirzījās vadībā, tas nemazināja valmieriešu vēlmi atspēlēties, ko viņi arī veiksmīgi izdarīja, gūstot vārtus pirms puslaika beigām un otrā puslaika sākumā. Tā arī šī spēle noslēdzās un FBK "Valmiera" uzvara 2:1.
Arī 2.līgā spēles nebija ne mazāk interesantas un šeit pirmajā spēlē tikās "Auciems" pret "Valmieras puikas" komandu. Šajā spēlē jau rezultāts tika noskaidrots pirmajā puslaikā un tā arī spēle noslēdzās - 1:1.
Otrajā spēlē tikās FC Gauja pret Lekrings. Lai arī Lekringam izdevās pirmajiem izvirzīties vadībā jau ļoti ātri pašā spēles sākumā, tomēr arī sekoja sarkanā kartīte par pēdējās cerības sodu un līdz ar to arī pajuka spēle un "Gauja" guva četrus bezatbildes vārtus noslēdzot šo spēli ar rezultātu 4:1.
Trešajā spēlē tikās FC Pārgauja pret "Eglītes mežs". Šī spēle bija rezultatīvākā 5.kārtas spēle, kopumā tika gūti 6 vārti. Gauja jau pirmajās minūtēs spēja iesist divus vārtus, tomēr "Eglītes mežs" spēlētāji nepadevās un viņiem arī visai īsā laika periodā izdevās gūt divus vārtus. Pēc tam komandas nākot spēles beigās apmainījās vēl vārtu guvumiem un spēli noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 3:3