PIRMĀ KĀRTA AIZVADĪTA

31.05.2023

Cēsu futbola čempionāts ir sācies jau ar pirmajām spēlēm pagājušajā trešdienā. Komandas ir devušās laukumā, lai jau jūlija izskaņa spētu noskaidrot, kura komanda ir bijusi spēcīgākā šajā sezonā - vai IMPAR izdosies uzvarēt trešo gadu pēc kārtas, vai arī kāda komanda spēs aizlikt viņiem kāju priekšā.
Sezonu sāka Vaivīte ar spēli pret Auciemu. Ja pagājušajā sezonā Auciemu varējām uzskatīt par pastarīšiem, tad šajā jau no spēles pirmajām minūtēm tieši viņiem bija labākas izredzes izvirzīties vadībā. Spēle ritēja no vieniem uz otriem vārtiem, tomēr otrā puslaika pirmajā pusē Auciemam izdevās gūt vārtus un šo pārsvaru noturēt arī līdz beigām un sākt sezonu ar uzvaru.
Otrā spēlē čempioni IMPAR spēlēja pret "Lekrings" futbolistiem. Arī šī spēle notika ar uzbrukumiem no vieniem vārtiem uz otriem un spēle laukuma vidusdaļā netika spēlēta pārāk daudz. Lai arī limbažniekiem izdevās divas reizes izvirzīties vadībā, tomēr Lekrings spēja atspēlēties. Tomēr jau nākot spēles beigu nogrieznim, limbažniekiem izdevās gūt divus bezatbildes vārtus un nodrošināt sezonas ievadā uzvaru ar 4:2.
Nākamās spēles jau šajā trešdienā, 31. maijā. Pirmās spēles sākums 20:00, otrās spēles sākums 21:00. Spēļu norises vieta nemainīga - Cēsu pilsētas stadions.