PIRMĀ KĀRTA AIZVADĪTA

01.07.2021

Ar jūnija izskaņu esam sākuši jau sesto Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionāta sezonu.
Šīs sezonas atklāšanas spēlēs 18:45 tikās savā starpā Vaivīte un Eglītes mežs. Lai arī šajā spēlē Vaivīte pat izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr Eglītes mežs nepadevās un spēles gala rezultātā Vaivītei minimāla uzvara 3:2. Otrā spēlē tikās "Valmieras puikas" pret jaunpienācējiem FK "Underdogs". Šajā spēlē gan ļoti pārliecinoša uzvara "Valmieras puikām" ar 6:1 un "Underdogs" gūstot goda vārtus vien neilgi pirms spēles beigām.
Otrajās spēlēs 19:45 jau savā starpā tikās 1.līgas komandas FK RAUNA un FC Gauja. Šajā spēlē visi notikumi norisinājās spēles otrajā puslaikā, kad FC Gauja ļoti ātri guva divus vārtus un FK RAUNA metās atspēlēties un to arī izdarīja un spēles noslēdzās 2:2. Otrā spēlē tikās Lekrings pret "Auciemu", šajā spēlē pārliecinošu sniegumu demonstrējot Lekrings arī futbola laukumā, viņiem pārliecinoša uzvara 6:0.
Trešajās un dienas noslēdzošajās spēlēs 20:45 savā starpā tikās FK Sigulda pret FBK Valmiera, šajā spēlē abas komandas neatzīmējās ar gūtajiem vārtiem un spēle noslēdzās 0:0. Otrā spēlē IMPAR pēc saspringta pirmā puslaika, otrajā puslaikā spēja nodrošināt pārliecinošu uzvaru pret FC "Lapegle", uzvarot ar 5:0
Nākamās spēles jau nākamo trešdien, 7.jūlijā, Cēsu pilsētas stadionā. Spēļu sākumi 18:45; 19:45 un 20:45.