OTRĀ KĀRTA AIZVADĪTA

07.07.2022

7.jūlijā Cēsu futbola čempionātā tika aizvadītas otrās kārtas spēles, šī kārta neiztika bez aizraujošām un saspringtām spēlēm, līdz pat 11 vārtu spēlei.
18:45 laukumā tikās FK "Underdog" un "Eglītes mežs" komandas. Spēlei sākoties abas komandas ļoti aktīvi darbojās uzbrukumā, jāsaka gan, ka bīstamāki momenti veidojās tieši pie "Underdogs" vārtiem. Pirmā puslaiki izskaņā arī tika atklāts rezultāts un to izdarīja "Eglītes mežs". Otrajā puslaikā joprojām aktīvāk uzbruka tieši mazsalacieši, bet "Underdogs" arī sāka bīstamāk apdraudēt tieši pretinieku vārtus. Tomēr "Eglītes mežs" izdevās gūt vēl divus vārtus un izcīnīt pirmo uzvaru ar 3:0
19:45 spēlēja Vaivīte un "Rauna/Lekrings". Šis pat būtu saucams par sava veida derbiju un to arī parādīja cīņas laukumā - abas komandas nepiekāpīgas par katru laukuma centimetru un bumbu. Šī spēle arī bagāt ar dzeltenajām kartītēm un pat sarkano. Spēles sākumā divas ļoti veiksmīgas epizdes tieši "Rauna/Lekrings" komandai un rezultāts 2:0. Tomēr Vaivīte nepadevās un otrā puslaika vidū jau rezultāts bija izlīdzināt 2:2. Tomēr spēles beigās "Rauna/Lekrings" spēlētājam spēcīgs un precīzs tālšāviens un spēles beigās uzvara 3:2 par labu "Rauna/Lekrings" komandai.
20:45 spēlēja IMPAR pret "Auciems". Šajā spēlē limbažnieki bija izteikti favorīti, tomēr arī "Auciems" negrasījās padoties un pat vienu brīdi uz tablo bija neizšķirts 1:1. Tomēr limbažnieki sāka izmantot sava izdevības un "ieslēdza" otrajā ātrumā un spēles beigās rezultāts vēstīja 9:2 IMPAR labā.
Nākamās spēles jau 13.jūlijā sākot no 18:45, Cēsu pilsētas stadionā.