OTRĀ KĀRTA AIZVADĪTA

08.07.2021

Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā aizvadītas otrās kārtas spēles. Otrajā kārtā neviena spēle nenoslēdzās komandām nenoskaidrojot uzvarētāju, taču četras spēles noslēdzās kādai no komandām paliekot uz nullītes.
1. līgā savā starpā tikās FC "Lapegle" un FK Sigulda un šī spēle arī notikumiem bagāta un tikai pašās spēles beigās siguldieši spēja no zaudējuma izglābties un pat uzvarēt. Sigulda pašās spēlēs beigās ar dažu sekunžu intervālu spēja gūt divus vārtus un izcīnīt uzvar 4:3. Citā 1.līgas spēlē FK RAUNA tikās ar FBK Valmiera un šajā spēlē ļoti minimālā uzvara FK RAUNA ar 1:0 ar gūtiem vārtiem jau spēles piektajā minūtē. Trešajā 1.līgas mačā IMPAR spēkojās ar FC Gauja. Spēles gaitā limbažniekiem bija vadība 3:0, tomēr FC Gauja spēles pēdējā minūtē vienus vārtus atguva, tomēr IMPAR uzvara 3:1.
Šī kārta 2.līgā noslēdzās ar interesantu tendenci - kāda no komandām nespēja gūt vārtus. Vienā no spēlēm Vaivīte tikās ar "Auciemu", lai arī pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu Vaivīte pārsvaru, tomēr otrajā puslaikā spēja pārsvaru palielināt un spēles noslēgumā uzvara 4:0. Citā spēlē Lekrings tikās ar "Valmieras puikām", visa spēle ritēja ar te viens, te otras komandas uzbrukumiem, tomēr Lekrings otrajā puslaikā spēja pārspēt pretinieku vārtsargu divas reizes un uzvarēt ar 2:0. Trešā 2.līgas spēlē tikās "Eglītes mežs" pret FK "Underdogs", šeit spēļu kārtas pārliecinošākā uzvara "Eglītes mežs", spēlei noslēdzoties ar 6:0.
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 14.jūlijā, kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.