LĪDERIEM PIRMAIS ZAUDĒJUMS

22.07.2016

Vakar, Cēsu pilsētas stadionā tika aizvadīta čempionāta 6.kārta. 


Organizatoriskajā ziņā esam spēruši kārtējo mazo soli uz priekšu un visām komandām sākot otro apli ir jābūt vienādām formām ar numuru uz muguras.

 

Par spēlēm - vienā tika gūti vieni, otrā - divi, trešā - trīs vārti.

 

Einšteins - Pērkons 1:1 (0:0)
Izvirzoties vadībā otrā puslaika sākumā (vārtus guva Niks Špilbergs) šķita ka Pērkons iegūs ļoti vēlamos punktus turnīra tabulā. Einšteina uzbrukuma līderis Andris Rodionovs 42 minūte izlīdzināja rezultātu.

 

Priekuļu Atletico - FC Plēsoņas 0:3 (0:0)
Divi rezultativitātes ziņā pretēji puslaiki. Plēsoņas centās spēlēt aktīvi, taču Atletico atbildēja ar pretuzbrukumiem. Iespējams, rezultātu izšķīra lielāks komandas biedru skaits, kas var nomainīties Plēsoņām. Vārti Sergejam Voldiņam, Elvim Funduram un Maksimam Miņķo.

 

Rauna - Siguldas būvmeistars 0:1 (0:1)
Čempionāta līderu cīņa izvērtās par dienas spraigāko spēli. Laukumā varēja vērot labu futbolu, gan dzirdēt dažādus apzīmējumus, kuri tika veltīti pretinieku spēlētājiem. Raunai šajā spēlē nevarēja palīdzēt daži spēlētāji, kas aizvadīja spēli Latvijas čempionātā 2.līgā FK "Priekuļi" sastāvā. Siguldas būvmeistaram šī spēle bija ļoti svarīga lai cīnītos par uzvaru čempionātā. Tas arī viņiem izdevās. Desmitajā minūte vienīgos vārtus guva Rūdolfs Penka. Raunai šis bija pirmais zaudējums turnīrā.

 

Nākošās spēles pēc nedēļas - 28.jūlijā. Spēļu kalendārshttps://www.cesufutbolacempionats.lv

 

Visiem spēlētājiem, atbalstītājiem, draugiem Cēsu futbola čempionātā organizatoru vārdā novēlam lieliskus Cēsu pilsētas svētkus, kas notiek šajā nedēļas nogalē!

 

Foto: GL Sports Photography