FUTZĀLA TURNĪRS TUVOJAS NOSLĒGUMAM

27.03.2018

Cēsu atklātais telpu futbola jeb futzāla čempionāts tuvojas noslēgumam. Katrai no deviņām komandām vēl jāaizvada 2-4 spēles.
Čempionāta otrajā aplī ir nostabilizējies komandu sadalījums un noslēdzošajās kārtās tiks sadalītas vietas! Uzdoto brīdi vadībā ir Kvartāls, kas pēdējās divās spēlēs ir guvuši svarīgas uzvaras un punktus kopvērtējumā. Seko Futbola klubs "Priekuļi" komanda, kuriem ir iespēja apsteigt šī brīža līderus. Cīņu par sudrabu turpina Siguldas būvmeistars.
Turnīra tabulā no ceturtās līdz septītajai škir tikai vienas uzvara jeb trīs punkti un nākošās spēles parādīs spēku samēru un rezultātu turnīra noslēguma. Skatīsimies kā veiksies Smiltenes Tehnikums, Eglītes mežs, Vaivite un Futbola klubs "Arza".
Astotajā vietā šobrīd Futbola klubs "Priekuļi" jaunatnes komanda, kas spēli no spēles uzlabo savu sniegumu un ceram uz darba rezultātiem jau vasaras sezonā. Turnīru noslēdz Priekuļu Tehnikums, kuriem speļu rezultāti šogad nav tik labi kā pagājušo gadu.
 
Kārtējās spēles notiks pirmdienās un trešdienās Priekuļu Tehnikums sporta hallē, taču iespējamas nelielas izmaiņas. Kalendāram sekojiet līdzi http://cesufutbolacempionats.lv/kalendars/
 
Droši vari klātienē nākt atbalstīt savu komandu!