DEVĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

26.08.2021

Vakar jau rudenīgos laikapstākļos tika aizvadītas 9. kārtas spēles Cēsu/Vidzeme fubola 7:7 čempionātā. Ja pirms šīs kārtas jau bija zināmi 1.līgas čempioni IMPAR, tad šajā kārtā noskaidrojās 2.vietas ieguvējā un tā ir FK RAUNA. Šajā kārtā 1.līgas spēlēs izvērtās ļoti rezulatīvas, vienā no spēlēm pat kopā tika gūti 14 vārti.
1.līgā pirmā spēle FC Gauja pret FBK Valmiera nodrošināja kārtīgu vārtu birumu, atspēlēšanos un kopumā lielisku spēli. Ja FBK Valmiera spēja izvirzīties vadībā 4:0, tad FC Gauja to spēja atspēlēt, tomēr beigās uzvara FBK Valmiera 8:6. Otrajā spēlē jau šīs sezonas uzvarētāji IMPAR spēlē pret FK Sigulda neatstāja nekādas cerības siguldiešiem, uzvarot 7:0. Arī FK RAUNA un FC "Lapegle" parādīja rezulatīvu futbolu jau no pirmajām minūtēm, kad pēc nospēlētām piecām minūtēm FK RAUNA jau bija guvuši trīs vārtus. Spēle gala rezultāts par labu FK RAUNA 8:4.
2.līgā pirmā spēlē Lekrings, kuri līdz šim bija ielaiduši vienus vārtus, spēlēja pret "Auciemu". Spēles gaitā "Auciems" bija vadībā 2:1, tomēr Lekrings spēja gūt pārliecinošu uzvaru 6:2. Otrajā spēlē Vaivīte tikās ar "Eglītes mežs", lai arī Vaivīte spēja gūt ātrus vārtus, tomēr šīs spēles ritējums bija ļoti ātrs, uzbrukumiem bagāts. Spēlei noslēdzoties Vaivīte uzvara 3:1. Trešajā spēlē "Valmieras puikas" spēlēja pret "Underdogs". Jāpiebilst, ka "Valmieras puikas" turpina cīņu par 2.līgas pirmo trijnieku. Šajā spēlē viņiem pārliecinoša uzvara 8:1.
10.kārta un noslēdzošās spēles jau paredzētas piektdien, 27.augustā. Pēc visām spēlēm paredzēta komandu apbalvošana, labāko spēlētāju apbalvošana. Svarīgi zināt, ka noslēdzošajā kārtā ir mainīti spēļu laiki - 18:00; 19:00 un 20:00. Uzreiz pēc pēdējā spēlēs apbalvošana.