CETURTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

25.07.2022

20. jūlijā tika aizvadītas 4. kārtas spēlēs Cēsu futbola čempionātā un tas nozīmē, ka jau nākamajā trešdienā būs aizvadīta puse no čempionāta sezonas. Šī kārta nodēvējama par līdz šim rezultatīvāko šajā čempionātā ar kopā gūtiem 23 vārtiem.
18:45 "Rauna/Lekrings" spēlēja pret "Auciemu". Šajā spēlē lielāka inicatīva piederēja tieši "Rauna/Lekrings" komandai, kuri izveidoja ļoti daudz bīstamu momentu. Ja pirmajā puslaikā ļoti daudz vārtu gūšanas momenti netika pārvērsti vārtu guvumā, tad otrajā puslaikā tika gūti vesali pieci vārti un pārliecinoša uzvara 8:2
19:45 Šī brīža čempionāta līderi un ne reizi spēli nezaudējuši limbažnieki IMPAR tikās pret FK "Underdogs". Lai arī zināms, ka limbažnieki bija neapšaubāmi spēles favorīti, tomēr "Underdogs" turējās aizsardzībā un ik pa laikam izveidoja kādu ļoti bīstamu momentu arī pie pretinieku vārtiem, bet tomēr vārtus gūt neizdevās. IMPAR kārtējā uzvara 5:0.
20:45 Vaivīte spēlēja pret "Eglītes mežs". Pašās spēles pirmajās minūtēs "Eglītes mežs" izvirzījās vadībā, tomēr Vaivīte pēs iepriekšejās nedēļas fiasko un sarkanās kartītes spēles sākumā, parādīja savu līdz šim labāko spēli un spēja gūt 4 bezatbildes vārtus, vēlāk pieplusojot vēl divus un uzvarot 6:2.
Nākamās spēles, kas ir arī sezonas pirmā apļa noslēgums, jau nākamajā trešdienā, 27.07, Cēsu pilsētas stadionā.