CETURTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

22.07.2021

Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā aizvadītas ceturtās kārtas spēles un tas nozīmē, ka čempionāts jau nākamajā kārtā iesoļos tieši pusē un komandas būs noslēgušas pirmā apļa spēlēs. Ceturtajā kārtā mūs sagaidīja vairāki lieliski dueļi starp 1.līgas komandām, kā arī vienā no 2.līgas spēlēm intriga saglabājās līdz pat pēdējām spēles sekundēm.
1. līgas vienā no spēlēm tikās FBK Valmiera un FC "Lapegle" un arī šī spēle solījās būt interesantā. Lai arī "Lapegle" izvirzijās vadība jau spēles sākumā, tomēr valmierieši nepadevās un guva trīs bezatbildes vārtus, tomēr "Lapeglei" izdevās rezultātu izlīdzināt. Beigās tomēr FBK Valmiera izrādījās veiksmīgāki un svinēja uzvaru 4:3. Citā spēlē IMPAR tikās ar FK RAUNA. Lai arī limbažniekiem izdevās izvirzīties vadībā 2:0, bet FK RAUNA metās atspēlēties, vienus vārtus atguva, tomēr otros nespēja gūt un IMPAR uzvara 2:1. Trešajā un noslēdzošajā 1.līgas spēlē tikās FC Gauja un FK Sigulda, lai arī Siguldas komanda izvirzījās vadībā, tomēr FC Gauja guva četrus vārtus un pārliecinoša uzvara 4:1.
2. līgas saspringtākajā spēlē tikās "Auciems" un "Valmieras puikas" un šajā spēlē viena komanda gūst divus vārtus, otra atspēlējās un pašās spēles beigās visu izšķir "pendele" un "Valmieras puikām" ļoti laimīga uzvara 3:2. Vaivīte šajā kārtā tikās ar FK "Underdogs" un svinēja pārliecinošu uzvaru 8:0. Trešajā un noslēdzošajā 2.līgas spēlē tikās Lekrings ar "Eglītes mežs", jāpiebilst, ka Lekrings līdz šim nebija ielaiduši vārtus un neielaida arī šajā spēlē un ir četras spēles "sausā". Lekrings svinēja pārliecinošu uzvaru 5:0, tomēr jāpiebilst, ka "eglītes mežs" pirmā puslaika beigās saņēma sarkano kartīti un spēli turpināja mazākumā.
Piektās kārtas spēles norisināsies jau nākamo trešdien, 28.07. Jāpiemin, ka nākamnedēļ arī divas spēles varēs vērot Valmieras Olimpiskais centrs