CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTA ZIEMAS SEZONA JAU PUSĒ

01.02.2020

Cēsu futbola čempionāta ziemas sezona jau pusē. Šī ir ceturtā ziemas sezona, kas norisinās Cēsu futbola čempionātā. Esam jau tuvāk pavasarim, kas nozīmē, ka sezonā komandas jau pusi no spēlēm ir aizvadījušas un ar nākošo nedēļu jau sāksies otrā apļa spēles, kas tad mūs vedīs arī uz sezonas noslēgumu un šīs ziemas sezonas čempions tiks noskaidrots. Viens ir zināms, tie nebūs iepriekšējās ziemas sezonas čempioni – SK “Spēks”, jo viņi šajā sezona ir izlēmuši nepiedalīties.

 

Pēc pus sezonas aizvadīšanas turnīra pirmajā vietā ierindojas “Impar/Limbaži” komanda, kuri aizvadītajās sešās spēles ir izcīnijuši maksimālo punktu skaitu – 18. Otrajā vietā atrodas komanda “Sanart”, kuri piedzīvojuši vienu zaudējumu jau pret pieminētajiem “Impar/Limbaži” komandu. Un trešo un pēdējo godalgoto vietu pagaidām ieņem “Vaivīte”, kuri četras uzvaras un piedzīvoti divi zaudējumi jau pret abām iepriekš minētajām komandām – “Impar/Limbaži” un “Sanart”

 

Aizvadītajās sešās spēles visvairāk vārtus ir guvuši tieši “Sanart”, kuri ir bijuši precīzi 70 reizes. Vismazāk vārtus ir ielaiduši turnīras līdervienība – “Impar/Limbaži”

 

Šajā sezonā Cēsu futbola čempionātā ir vairākas turnīra debitantes – SK “Cēsis”, FC “Gauja” un tieši ziemas sezonas debitantes, kas jau savus spēkus izmēģināja iepriekšējā vasaras sezona – “Impar/Limbaži”, “Valmiermuiža un Jāņi”, FC “Lapegle”