CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTA 2018/2019 ZIEMAS SEZONA NOSLĒGUSIES AR SK SPĒKS TRIUMFU

14.03.2019

Cēsu futbola čempionāta ziemas sezona 2018/2019 ir noslēgusies. Šī jau bija trešā sezona, kad ziemas sezonā komandas sapulcējās, lai noskaidrotu labāko komandu, kura tad izcīnīs čempiontitulu. Šajā sezonā čempionātā piedalījās septiņas komandas – Vaivīte, Sanart, SK Spēks, Sigulda 1, Sigulda 2, Smiltenes tehnikums, JFS. Katra komanda aizvadīja 12 spēles, tiekoties divas reizes katra ar katru. Spēles jau kā ierasts ziemas sezonai notika Priekuļu tehnikuma hallē pirmdienās un trešdienās. Šī sezona gan bija īpaša ar to, ka sezonas vidū čempionātā bija mēnesi gara pauze, jo Priekuļu tehnikuma hallei tika mainīts grīdas segums.

Šī sezona bija īpaša ar to, ka līdz pat pēdējai kārtai nebija skaidrs komandu izvietojums starp trīs labākajām komandām un pēdējā kārtā tikās SK “Spēks” pret “Sanart” komandu, kur tad arī viss noskaidrojās un SK “Spēks” tikai pēdējā spēlē prata uzvarēt un izcīnīt čempiontitulu 2018/2019 gada Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonā.

Šajā sezonā 7.vietu ieguva “Sigulda 2”, kuriem gan neveicās tik labi un diemžēl nav izcīnīts neviens punkts, bet viņus var uzteikt par lielisku cīņassparu pat brīžos, kad neveicās tik labi. 6.vietu ieguva “JFS” ar izcīnītiem 9 punktiem, arī šai komandai sezona gāja kā pa kalniem, rādot labu sniegumu katrā spēlē, bet kaut kur pietrūka veiksmes. 5.vietu ieguva “Smiltenes tehnikums” ar izcīnītiem 13 punktiem, šos jauniešus var uzteikt par lielu degsmi pēc futbola un cīņu par katru laukuma centimetru. 4.vietu ieguva “Sigulda 1” ar izcīnītiem 16 punktiem, šai komandai sezonas sākums nebija, varbūt, tik veiksmīgs, bet uz sezonas otro pusi parādīja, ko viņi var paveikt. 3. vietu ieguva “Vaivīte” ar izcīnītiem 28 punktiem, šī komanda sevi labi parādīja ar cīņu katrā spēlē. Jāpiebilst, ka “Vaivīte” bija vienīgā komanda, kas ir spēlējusi visas sezonas Cēsu futbola čempionātā ieskaitot gan ziemas sezonas, gan vasaras. 2. vietu ieguva “Sanart” arī ar izcīnītiem 28 punktiem, bet pateicoties uzvarai pret “Vaivīte” viņi otrie. Šī komanda parādīja lielisku cīņu, spēles kvalitāti un emocijas laukumā cīnoties pašaizliedzīgi par katru laukuma centimetru. 1. vietu ieguva SK “Spēks” ar izcīnītiem 30 punktiem, jāpiebilst, ka SK “Spēks” ir pirmā komanda turnīra vēsturē, kuri ir uzvarējuši gan vasaras sezonā, gan ziemas sezonā. Šī komanda arī parādīja lielisku raksturu, spēles kvalitāti un cīņu katrā spēlē.

Cēsu futbola čempionāta 2018/2019 ziemas sezonas labākie spēlētāji:

  • Visvairāk gūto vārtu: Niks Savaļnieks (Sanart)
  • Visvairāk rezultatīvo piespēļu: Artūrs Pallo (Sanart)
  • Rezultatīvākais spēlētājs: Niks Savaļnieks (Sanart)
  • Turnīra vērtīgākais aizsargs: Artūrs Bacis (SK Spēks)
  • Turnīra vērtīgākais uzbrucējs: Niks Savaļnieks (Sanart)
  • Turnīra vērtīgākais vārtsargs: Jānis Miķelsons (Vaivīte)

Paldies katrai no komandām, kas piedalījās čempionātā un veltīja savu laiku tam. Paldies par emocijām, cīņas sparu un rādīto futbolu. Paldies arī skatītājiem, kuri nāca uz spēlēm, jo šogad čempionāts bija ļoti apmeklēts un arī skatītājiem netrūka emociju. Un tiekamies vasaras sezonā.