ASTOTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

23.08.2022

Trešdien tika aizvadītas jau 8. kārtas spēles Cēsu futbola čempionātā. Un tas nozīmē tikai to, ka komandām ir palikušas divas spēles šī gada čempionātā, kuras norisināsies jau gaidāmajā nedēļā. 9. kārtas spēles trešdien un fināla jeb 10. kārta norisināsies piektdien. Bet nu nedaudz par to, kā komandām veicās 8. kārtā.
18:45 Vaivīte kuri cīnās par 3. vietu, spēlēja pret "Auciemu", kuri dzenās pēc pirmajiem punktiem šajā sezonā. Šajā spēlē milzīgs spēles pārsvars piederēja tieši Vaivīte, kuri dominēja visu spēli un spēja pieveikt pretinieku 7:0
19:45 "Rauna/Lekrings" spēlēja pret "Eglītes mežs", šīs abas komandas arī ir godalgoto vietu pretendentes, jāpiezīmē, ka "Rauna/Lekirngs" jau praktiski ir rezervējuši 2. vietu šī gada čempionāta. Šī spēle bija ļoti interesanta, ar daudz uzbrukumiem, vārtsargu darbībām. Ļoti ilgi spēles rezultāts bija neizšķirts, līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida 38 minūtes, kad "Rauna/Lekrings" atklāja rezultātu. Spēles beigās arī "Eglītes mežs" spēja gūt vārtus, tomēr tas bija par vēlu. "Rauna/Lekrings" uzvara 2:1.
20:45 IMPAR, kuri nav zaudējuši ne spēli, ne punktu, spēlēja pret FK "Underdogs". Jāpiemin, ka limbažnieki arī jau teorētiski ir garantējuši sev čempionu titulu. Šī spēle arī tika pavadīta limbažnieku zīmē, viņi spēja gūt 9 vārtus un uzvarēt 9:1.
Atgādinam, ka 9. kārtas spēles trešdien, 24. augustā, bet fināla kārta piektden, 26. augustā Cēsu pilsētas stadionā sākot no 18:45.