ASTOTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

22.08.2021

Trešdien tika aizvadītas jau 8. kārtas spēles Cēsu/Vidzemes čempionātā futbolā 7:7. Tas nozīmē, ka čempionātā palikušas vairs tikai aizvadīt divas kārtas un komandu sadalījums tiks noskaidrots. Šī kārta tika aizvadīta lietainos apstākļos un kopumā tika fiksētas rezultatīvas spēles un 2.līgā katrā no spēlēm kāda no komandām nespēja gūt vārtus, paliekot uz nullītes rezultātu ailītē.
1.līga FK RAUNA spēlēja pret FK Sigulda un šeit ir jau cīņa par TOP3 vietām. Lai arī pirmais puslaiks ritēja ļoti līdzīgā spēles gaitā, tomēr otrajā puslaikā FK RAUNA spēja nodrošināt pārliecinošu uzvaru 5:0. Otrajā spēlē FBK Valmiera tikās ar limbažniekiem IMPAR, šajā spēlē tuvojoties spēles izskaņai FBK Valmiera vēl saņēma sarkano kartiņu, bet līdz tam jau IMPAR bija nokārtojuši uzvaru un turpina soļot uz čempionu titulu. Spēlei noslēdzoties pārliecinoša IMPAR uzvara 7:1. Trešajā spēlē FC Gauja tikās ar FC "Lapegle", kuri visu spēli jau no paša sākuma spēlēja mazākumā, lai arī pirmajā puslaikā rezulatāts bija 3:1, tomēr beigās FC Gauja pārliecinoša uzvara 11:1.
2. līgā Vaivīte spēlē pret čempionāta jaunpienācējiem FK "Underdogs" un šajā spēlē pārliecinoša uzvara Vaivīte ar 11:0. Otrajā spēlē "Valmieras puikas" tikās laukumā ar "Auciema" futbolistiem, šī spēle visu spēli ritēja ļoti līdzīgi, tomēr pēdējās spēles 15 minūtēs "Valmieras puikas" spēja gūt piecus bezatbildes vārtus un uzvarēja 5:0. Trešajā un noslēdzošajā spēlē Lekrings spēlēja pret "Eglītes mežs" un arī pēc šīs spēļu kārtas Lekrings paliek tikai ar vieniem zaudētiem vārtiem čempionātā. Arī šajā spēlē Lekrings visus vārtus guva otrajā puslaikā un uzvarēja 3:0
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 25.augustā , kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā. Jāpiebilst, ka gan 9.kārta, gan arī 10.kārta notiks nākamajā nedēļā - attiecīgi 9. kārtas 25. augustā un 10. kārta 27. augustā, kad arī paredzēts noslēgums čempionātam un komandu sveikšana.