ČEMPIONS - RAUNA

19.08.2016

Vakardien, 18.augustā, ar trīs saistošām spēlēm noslēdzās Cēsu 7:7 futbola čempionāts! Aizvadot 10 spēles turnīra noslēguma uzvarēja komanda Rauna. Katras spēles labākais spēlētājs saņēma ielūgumu uz motokrosu.

Pērkons - FC Plēsoņas 2:2
Saistošā spēlē Plēsoņas vēlējās atgūt cieņu pēc otrdien gūtās pamatīgās sakāves pret Atletico, taču Pērkons nodārdēja virs stadiona pašās spēles beigās gūstot otros vārtus un izlīdzinot rezultātu.
Spēles labākais: R.Zaharko

Einšteins - Rauna 1:6
Autoskolas Einšteins spēlētāji aizvadīja ļoti saturīgu spēli atzīstami turoties pretī spēcīgajai Raunas komandai. Fiziskā izturība pietrūka pēdējām 10 minūtēm, kad raunēnieši guva četrus vārtus ...
Spēles labākais: Spalviņš

Siguldas Būvmeistars - Priekuļu Atletico 1:1
Pēc Raunas uzvaras pār Einšteinu, siguldiešiem lai kļūtu par čempioniem bija jāuzvar. Par to ka spēle nebūs viegla Atletico savu varēšanu iepriekšējā spēlē kurā viņi guva ļoti daudz vārtus.
Spēles sākums čempiona pretendentiem neizvērtās labvēlīgs. Pēc cīņas vārtu priekšā Bērtulis guva Atletico vārtus. Otrajā puslaikā siguldieši daudz spēkus veltīja uzbrukumam. 40 minūtē vārtus guva Raslavs un deva cerību savai komandai. Palika desmit minūtes, lai Siguldas Būvmeistars izvilktu spēli. Līdz pat pēdējai spēles (arī čempionāta) sekundei bija iespējas, bet šoreiz palika neizmantotas.
Spēles labākais: Bērtulis

Turnīra noslēdzot par čempioniem un kļuva Rauna. Sudrabs, atpaliekot par vienu punktu tabulā - Siguldas Būvmeistars, savukārt Priekuļu Atletico bronzas godalgas.

Labāko spēlētāju vērtējums:
Uzbrucējs: Elvijs Reķis (Rauna)
Aizsargs: Dzintars Jaunzems (Siguldas Būvmeistars)
Vārtsargs: Ričards Plakanis (Pērkons)
Rezultatīvākais spēlētājs: Klāvs Grosbergs (Priekuļu Atletico)
Godīgas spēles balva: FC Plēsoņas

Turnīrs aizvadīts, tas atmodinājis futbola garu Cēsīs. Spēlētājiem bija iespēja samērot spēkus ar tuvākās apkārtnes aktīvajiem futbolistiem. Kopumā laukumā devušies ap 100 spēlētājiem un aizvadītas 30 spēles un gūti 117 vārti, parādītas 28 dzeltenās un 2 sarkanās kartiņas.

Organizatoru vārdā vēlamies pateikt PALDIES vairākiem cilvēkiem, kas palīdzēja tā veidošanā: Andrejam Ivanovam (FK Priekuļi), Guntai Bērziņai (Cēsu Valsts ģimnāzija), Cēsu novada pašvaldība, Cēsu pilsētas sporta skola (stadiona apsaimniekotājam Raimondam); Pils suvenīri SIA, Kristera Serģa motoklubs.
Paldies arī Maksimam, Deividam, Edgaram, kas turnīra laikā padeva bumbas, lai spēle būtu dinamiskāka. Paldies Kristīnei Raslavai, Oļegam Groševam un Gatim Liepiņam par fotogrāfijām. Paldies arī Imantam par līniju vilkšanu.